Apie mus

UAB „Ortopedijos priemonės“ dirba  patyrę, didelę patirtį turintys ortopedai technikai ir ortopedai protezuotojai, kurie užsako, pagamina ir individualiai pritaiko ortopedijos technines priemones:

  • po traumų ir kitų susirgimų - rankų, kojų, stuburo,  individualius ir serijiniu būdu gaminamus įtvarus;
  • pagal užsakymą pagamintus pėdos įtvarus, batų įdėklus, skirtus - gydymui ir reabilitacijai;
  • po galūnių amputacijų - rankų ir kojų protezines sistemas;
  • batų įdėklus sportui ir kasdieniniam naudojimui, kitus ortopedinės paskirties gaminius ir įvairias pagalbines priemones neįgaliems žmonėms;

Įmonėje gaminamos ortopedijos technikos priemonės yra aprobuotos (registruotos) Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir atitinka Medicinos priemonių (prietaisų) saugos techninio reglamento I priedo esminius  reikalavimus, medicinos priemonėms (prietaisams). Visiems mūsų gaminiams yra taikomi garantiniai įsipareigojimai.


UAB „Ortopedijos priemonės“ yra pasirašiusi sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos, dėl ortopedijos techninių priemonių gamybos ir pritaikymo.

Pacientams kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gamybos ir pritaikymo išlaidos yra visiškai ar iš dalies kompensuojamos iš PSDF biudžeto lėšų.